Џорџ и Амел Клуни во Милано со близнаците

By

Познатата брачна двојка Џорџ и Амел Клуни пристигнаа во Милано. Двојката е снимана како се симнува од својот приватен авион, а фоторепортерите успеаја да ги сликаат заедно со нивните деца.

Џорџ и Амел минатиот месец станаа родители на близнаците Александар и Ела и ова се први фотографии на двојката со своите деца во јавноста.

[URIS id=356996]

Ќе ви се допадне

AnimeTV free anime tv: Watch One Piece (Dub) Episode 517 (https://animetv.cc/m/aE1/ep-517)

AniWatch watch anime free: DARLING in the FRANXX (https://aniwatch.pro/m/jmB6) Episode 24