Ешли Греам стана мајка

By

Најпознатата плус-сајз манекенка, Ешли Греам, стана мајка. Таа и нејзиниот сопруг Џастин Ервин, добија момче. Веста за раѓањето на бебето, Ешли ја соопшти преку „Инстаграм“.

„Во саботата нашите животи се променија на подобро. Им благодарам на сите на љубовта и поддршката за време на овој неверојатен период“, напиша таа.

Ешли и нејзиниот сопруг се венчаа пред девет години. Ова е нивно прво дете. Неколку дена пред породувањето, Ешли објави гола фотографија од трудничкиот стомак и тогаш откри дека едвај чека да стане мајка.

(Фото) Ешли Греам гола во деветтиот месец од бременоста

Ќе ви се допадне

AnimeDao Watch anime online, English anime online HD

AnimeKisa Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

https://kissanime.mx death note kissanime

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

People sap: https://people.sap.com/kissanimemx#about

Helpforenglish: https://www.helpforenglish.cz/profile/207287-kissanimemx