Фановите се уверени дека Шер умира

By

Светската ѕвезда Шер е на смртна постела, пишуваат некои од нејзините фанови, откако пејачката неодамна на „Твитер“ напиша дека е болна и не може да излезе на протестите за убиството на Џорџ Флојд. Тие се загрижени дека 74-годишната пејачка умира, бидејќи боледува од ретка болест, а наводно има проблеми и со срцето и бубрезите, па со месеци не е станата од кревет. Ова го пренесе и таблоидот „Глоуб“: „Деновите на Шер се избројани“, стои во нивниот натпис.

dobivaj vesti na viber

Шер, наводно, има сериозни проблеми со дишењето, а нејзините симптоми се толку силни што таа не можела да стане од кревет. Загриженоста се засили откако самата пејачка сама напиша дека е многу болна, па не може да излезе на протестите во САД.

„Шер не ги пропушта протестите, но таа едноставно не може да стане. Сите се убедени дека таа е смртна постела оти се бори со вирусот Епстеин-Бар уште од осумдесеттите години. Таа сега е во депресија и со месеци е во кревет. Луѓето кои страдаат од хроничен замор никогаш не можат да се ослободат од болеста. Сите се плашат дека на Шер не ѝ останува многу време“, пишува „Глоуб“.

Ќе ви се допадне

GO88 - Thiên Đường Giải Trí Online, Game Bài Online go88 không đăng nhập được facebook quà tri ân go88

link tải sunwin mới nhất SUNWIN cổng game Đánh bài Nổ hũ Siêu Đỉnh đăng ký sunwin