(Фото) Бред Пит го промени имиџот

By

Холивудскиот актер Бред Пит реши да промени својот имиџ и се појави со нова фризура.

На излегување од канцеларија во Лос Анџелес папараците од Холивуд го фотографирале Бред во сосема лежерна облека и нова фризура. Долгата коса, фатена во опавче, особено се забележува кога Пит се свртел со грбот кон папараците.

Ќе ви се допадне