(Фото) Бритни Спирс десет години носи исто бикини

By

Фановите на Бритни Спирс тврдат дека пејачката десет години го носи истото бикини, иако има милиони. Сликата што е објавена на „Твитер“ предизвика поделени реакции. Едни велат дека ако е нешто квалитетно не мора да се фрли, а други коментираат дека сликите се најверојатно направени во исто време, оти косата на пејачката ѝ е иста, а на лицето не ѝ се забележува дека е остарена десет години.

Пејачката, пак, неодамна го изгуби старателството на синовите. Таа потоа се пријави во центар за рехабилитација, а пред неколку дена го славеше 38. роденден во Мајами со 13 години помладото момче Сем Асгари.

(Фото) Бритни Спирс го прослави роденденот со дечкото

Ќе ви се допадне