(Фото) Џенфер Лопез за Нова година се поднови со „Ролс Ројс“

Светската поп-пејачка Џенифер Лопез за Новата година се поднови со нов автомобил марка „Ролс Ројс“. За скапата машина, пејачката искеширала 400.000 евра.Џеј Ло била снимена од страна на папараците на улиците во Лос Анџелес, како излегува од теретана. Надвор во автомобилот ја чекал нејзиното момче поранешниот безбол играч Алекс Родригез.

dobivaj vesti na viber

Родригез ја чекаал неговата девојка во црвениот „ролс ројс“ кабриолет. Потоа сите заедно вклучувајќи ги и децата, се упатија кон нивната куќа во Малибу.

 

Scroll to Top