(Фото) Џенифер Лопез му подари на Алекс Родригез подарок вреден 22.000 евра

By

Светската пејачка Џенифер Лопез го изненади своето момче Алекс Родригез за Денот на вљубените со подарок вреден 22.000 евра.

Џеј Ло на Алекс решила да му купи скапоцен часовник од брендот Audemars Piguet Royal Oak Chronograph. Поранешниот безбол играч вели дека бил воодушевен од изборот за подарок на неговата девојка.

Откако го ставил на раката, Алекс брзо направил фотографијата која ја споделил на социјалните мрежи.

„Фала ти бебо“, напишал Родригез на Инстаграм.

Ќе ви се допадне

anime streaming. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

watch animes 4Anime Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

Attack on Titan

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Episode 10

4Anime JoJo's Bizarre Adventure: Golden Wind (Dub) Episode 30

sites to watch anime 4Anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom