(Фото) Џенифер Лопез во карантин без шминка

By

Латино ѕвездата Џенифер Лопез ги изненади фановите со фотографија на која таа нема шминка. Пејачката објави утринско селфи и покажа дека и на 51 година, изгледа сјајно.

„Добро утро на сите“, напиша Лопез на фотографијата на која доби голем број пофални коментари.

Пејачката летниот одмор го поминува во друштво на нејзините деца, вереник Алекс Родригез и неговите деца од претходниот брак.

Таа често објавува фотографии со кои покажува дека годините не и можат ништо. Од вежбањето не се откажа ниту додека е во карантин. Во екот на пандемијата, таа изнамијла цел простор теретана само за себе.

Ќе ви се допадне

watch anime dub. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 18

AnimeHeaven One Piece (Dub)

anime to watch AnimeHeaven Attack on Titan

Horimiya

free anime online AnimeHeaven Attack on Titan