(Фото) Додека Роналдо се сонча, Георгина простира алишта

By

Голем број фанови ја пофалија сопругата на најдобриот светски фудбалер Кристијано Роналдо, Георгина, дека била вистинска домаќинка. На социјалните мрежи се појави фотографија од нивниот одмор на луксузната јахта и додека Роналдо се сонча, таа ги простира алиштата.

„Мислев дека ваквите ѕвезди имаат луѓе кои им ги извршуваат домашните работи. Девојко, секоја чест. Не можам да поверувам“, биле само некои од коментарите на „Твитер“.

Роналдо и Георгина во моментов крстарат со јахтата во Сен Тропе во Франција. Двајцата се во врска повеќе од три години.

Ќе ви се допадне

AnimeFLV: Blue Drop anime episode 13 online free at https://animeflv.uk anime online

KissAnime: Boku no Imouto wa "Osaka Okan" anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanimedub

TwistMoe Watch anime online, English anime online HD

Watch anime online for free at AnimeDao steins gate animedao

Forum cs-cart: https://forum.cs-cart.com/user/152703-gogoanimebe/

Buzzfeed: https://www.buzzfeed.com/gogoanimebe/