(Фото) Ешли Греам на насловната на „Харперс базар“ пет месеци по породувањето

By

Најпознатата плус-сајз манекенка во светот, Ешли Греам, е на насловната страница на најновиот број на „Харперс базар“. Таа е сликана пет месеци по породувањето, а фотографијата ја направи нејзиниот маж, режисерот Џастин Ервин со мобилен телефон.

„Ако порано беше утопија да се види девојка со некој килограм повеќе на насловна страница на модно списание, благодарение на Ешли и моделите како неа, ова веќе не е невозможно“, коментираат на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне

WCOStream wcostream we bare bears: My Hero Academia 3 Episode 25

AniWatch anime websites: Watch Kimetsu no Yaiba: Yuukaku-hen Episode Preview