(Фото) Ешли Греам потполно гола го доеше бебето: интимен момент на една мајка

By

Најпознатата плус сајз манекенка на светот, Ешли Греам, пред неколку месеци стана мајка. Таа набргу по породувањето го привлече вниманието на социјалните мрежи со провокативни фотографии за магазинот „Ел“. На фотографијата што ја сподели на „Инстаграм“ таа е потполно гола и го дои своето бебето. Таа на овој начин сакаше да ја покаже поврзаноста на мајката со бебето не само преку доењето туку воопшто, коментираат на социјалните мрежи.

 

Ќе ви се допадне