(Фото) Фудбалер и манекенка прогласени за најубави на „Инстаграм“

By

Манекенката Ксенија Белусов и нејзиниот сопруг фудбалерот Хугао Ука, неофицијално се прогласени за најубавата двојка на „Инстаграм“, која ја има најубавата ќерка.

dobivaj vesti na viber

Двојката повремено објавува фотографии со својата ќерка Вивијан на социјалната мрежа, а секоја од нив има преку милиони лајкови и коментари од обожавателите ширум светот.

Нивните пријатели и фанови во коментариите пишуваат дека Вивијан сигурно ќе тргне по стапките на нејзината мајка и ќе ги краси сите можни насловни страни на светските магазини и таблоиди во иднина.

Вивијан веќе била дел од модни кампањи и работела за марки кои прават гардероба за деца.

Ќе ви се допадне