(Фото) Хали Бери ја покажа новата тетоважа

By

Американската актерка Хали Бери има нова тетоважа. Таа се пофали на социјалните мрежи и веднаш доби пофални коментари од нејзините фанови.

„Кој вели дека не сум сирена?“, напишала Бери во описот на фотографијата.

Тетоважата на Бери е многу слична на онаа која Лејди Гага неодамна ја направи и со која, како што самата изјавила, го обележала својот влез во светот на Холивуд и остварувањето на нејзината улога во филмот „Ѕвездата е родена“.

Тетоважата на Лејди Гага
Тетоважата на Хали Бери

Ќе ви се допадне

Website https://animekisa.in: Watch Cardfight!! Vanguard Gaiden: If animekisa Episode 26 dubbed anime

AnimeFLV Watch anime online, English anime online HD

AnimeHeaven Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Website https://animetv.cc: Watch Gundam Build Divers Prologue (Dub) animetv Episode Full anime websites

Tickaroo: https://www.tickaroo.com/user/60dc2bc92d640203806eacf6

Catchthemes: https://catchthemes.com/support-forum/users/kissanimemx/