(Фото) Ќерката на Деми Мур позира во долната облека на Ким Кардашијан

By

Ќерката на глумците Деми Мур и Брус Вилис, Румер Вилис, позираше во долната облека од познатиот бренд на Ким Кардашијан. Таа се пофали на „Инстаграм“ и истовремено го честиташе јубилејот и роденденот на познатиот бренд.

„Среќен роденден Ким. Фала на целата екипа и на тебе што ме вклучи во сето ова. Драга моја, ти си дијамант“, упатила Румер честитки до целото семејство на Кардашијан.

Нејзините фанови имале само пофални зборови. Фановите и коментирале дека е убава и дека најмногу привлекува внимание со нејзиниот природен изглед.

Имало и такви кои и забележале дека нема потреба да ја промовира долната облека на Ким, но повеќето ја пофалија и напишаа дека нема голема разлика меѓу неа и мајка ѝ.

„Имаш иста коса како мајка ти. А и лицето. Многу си личите. Да не видев за кој профил се работи, ќе си помислев дека тоа е нејзина стара фотографија“, и напишале голем дел од фановите.

 

Ќе ви се допадне

How Not to Summon a Demon Lord (Dub) (https://kissanimeonline.com/m/91m4) Episode 12 at website https://kissanimeonline.com kamisama kiss anime

Attack on Titan: Lost Girls (https://gogoanime.be/m/1AJp) Episode 3 at GoGoAnime gogoanime softonic