(Фото) Ким Кардашјан се соблече гола и собра 4 милиони лајка за 10 часа

By

Најпознатата старлета на светот, Ким Кардашјан,знае како да привлече внимание.

Ким позира речиси целосно гола, градите ѝ се затегнати со рацете и ако на прв поглед се чини како да нема ништо на себе, таа носи бронзени најлони.

За помалку од 10 часа, таа успеа да собере над четири милиони лајка на оваа фотографија, а коментарите се „Совршена“, „Добра“, „Како сон“.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX black butler animeflix: DARLING in the FRANXX (Dub) (https://animeflix.nl/m/yJBp) Episode 24

AnimeTV anime tv streaming online: One Piece (Dub) Episode 693