(Фото) Ким Кардашјан во минијатурна танга

By

Старлетата Ким Кардашјан повторно го привлече вниманието на јавноста, овој пат со фотографија на која таа има облечено минијатурна танга.

На воодушевување, особено на машкиот дел на популацијата, старлетата на „Инстаграм“ собра голем број лајкови и пофални коментари.

Ќе ви се допадне