(Фото) Наоми Кембел во новата фотосесија ги откри градите

По повеќе месеци пауза, светскиот модел Наоми Кембел повторно ги испровоцира фановите на „Инстаграм“.

„Црниот пантер“ објави фотографија во бел костум, на која не носеше ништо под закопчаната јакна.

„Моето прво појавување во јавноста по шест месеци“, напиша Кембел.

Таа доби голем број убави коментари, меѓу кои и од Линда Евангелиста, една од најпознатите светски модели, која заедно со Наоми шеташе низ на светските модни писти.

 

View this post on Instagram

 

❤️ My first public appearance in 6 months @bulgari #Barocko #Bvlgari #BvlgariHighJewelry

A post shared by Naomi Campbell (@naomi) on

Scroll to Top