(Фото) Ријана позира во долна облека без градник

By

Светската музичка ѕвезда Ријана, за „Блек Фрајдеј“ сними кампања за долна облека, која на своите клиенти им нуди на своите производи и попусти двојно помали од првичната цена.

Ријана на социјалните мрежи објави провокативни фотографии на кои таа лежи во кревет, во долна облека, но без градник. За кратко време пејачката успеа да собере повеќе од 4 милиони лајкови.

Со тужба се закани и издавачката куќа на Ријана, „Бродкаст мјузик инк“, која испрати писмо до Белата куќа.„Не дозволуваме да ја користите музиката на г-ца Фенти, таа не му дала согласност на г-дин Трамп. Оваа употреба на нејзините песни е нелегална,“ стои во писмото.

Ќе ви се допадне

Watch Kaguya-sama: Love is War Episode 6 at AnimeHeaven my anime heaven

Cells at Work!! (https://gogoanime.be/m/YnGa) Episode 2 at website https://gogoanime.be. See more kenja no mago gogoanime