(Фото) Рита Ора во топлес издание

By

Пејачката Рита Ора ги изненади фановите на социјалните мрежи. Таа се соблече топлес, а голите фотографии ги објави на интернет.

Пејачката додека се шминкаше, се сликаше покрај огледало, без маица и сите можеа делумно да ги видат нејзините гради кои ги покри само со рацете.

Таа доби голем број пофални коментари од фановите за нејзиниот изглед.

 

Ќе ви се допадне