(Фото) Се омажи пејачката Меган Трејнор

By

Поп-пејачката Меган Трејнор, која се прослави со песната All About the Basѕ, се омажи викендов за глумецот Дарил Сабара, на нејзиниот 25. роденден. Свадбата се одржала во Лос Анџелес, во дворот на семејната куќа на глумецот. На забавата присуствувале 100 блиски пријатели и членови на семејството на младенците, а првите слики од свадбата ги објави магазинот „Пипл“.

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

WCOStream - Watch anime online, English dub anime

Watch Macross F: Close Encounter - Broadcast Edition Episode Full

Website https://animetv.cc: Watch Yurumates 3D Plus animetv Episode 13 anime

Sqlservercentral: https://www.sqlservercentral.com/forums/user/animeflixnl

Gogoanimelol webflow: https://gogoanimelol.webflow.io/