(ФОТО) Семејството Бекам го прославија 6 роденден на ќеркичката Харпер

Малата Харпер Бекам, денеска слави полни шест години, а во таа прилика, семејството и приреди роденденски викенд, кој сигурно долго ќе го памети.

Викторија Бекам најнапред, објави преслатка фотка на Харпер, и на неа е прикажана мајката и ќеркичката во топла прегратка во кревет, а подоцна објави и фотка во која е вклучено целото семејство, нејзините родители и сестрата, па јасно е дека ова беше еден весел викенд со многу гости!

 

After a long day shooting u can’t beat afternoon cuddles .✨✨✨ Kisses on Friday x VB

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Викторија на Snapchat објави како мина роденденскиот викенд, а ние сме воодушевени од умешноста која ја покажа тато Дејвид Бекам!

А како заврши овој роденденски викенд. Дејвид ја однесе мама на Вимблодон.

Бекамови дефинитивно уште еднаш покажаа колку семејството им значи, и дека нема сомнение дека малата Харпер и денеска преубаво мина со своите родители и бараќа.

Our little birthday princess x Kisses 💕💕💕💕💕💕

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Scroll to Top