(Фото) Шик и секси: новата фризура на Моника Белучи за која се зборува

Моника Белучи (55) отсекогаш е инспирација за дамите и на која било возраст не стивнува интересот за неа.

dobivaj vesti na viber

Магазинот Paris Match ја повика повторно да биде на неговите страници, а новата фотосесија е со Жил Бенсимон.

https://www.instagram.com/p/CCfu9ztgBoB/?utm_source=ig_embed

Актерката изгледа заводливо на фотографиите, а она за што се зборува ден потоа е нејзината нова фризура.

Откако ја скрати долгата коса, сега се одлучи за апсолутниот хит меѓу фризурите – степенест боб, кој е чест избор на жените од разни генерации.

https://www.instagram.com/p/CCarLTAClal/

 

 

Scroll to Top