(Фото) Синот Оскар мешавина на Стејтам и Хантингтон

Сопругата на актерот Џејсон Стејтам, Роузи Хантингтон Вајтли, не успеала да го сокрие синот Џек Оскар од објективите на папараците. Тие биле забележени за време на прошетка низ Лос Анџелес.

Веќе од поодамна е познато дека Стејтам и неговата сопруга моделот Роузи не сакаат премногу да го покажуваат нивниот наследник во јавност. Тие ретко кога ѝ објавуваат фотографии од Оскар на социјалните мрежи.

На моменти Роузи се обидувала да го сокрие својот син, но вредните папараци успеале да го снимат. Во коментарите на фотографиите, кои завршија на социјалните мрежи, фановите велат дека Оскар е комбинација на двајцата родители. Тие пишуваат дека Џек ги собрал најдобрите физички карактеристики од Стејтам и Роузи.

 

View this post on Instagram

 

Rosie Huntington-Whiteley and son Jack in LA (January 13) #rosiehuntingtonwhiteley #jasonstatham

A post shared by @ celebritykidmix on

 

View this post on Instagram

 

… Just hold on, we’re going home ❤️

A post shared by Rosie HW (@rosiehw) on

Scroll to Top