(Фото) Три убави ќерки и една фантастична жена: славиот Роки со своите дами

By

Холивудскиот актер Силвестер Сталоне е еден од ретките во филмската индустрија што успева да балансира помеѓу кариерата и семејниот живот. Славниот Роки и Рамбо веќе две децении е во брак со Џенифер Флејвин, која утре ќе го прослави 52. роденден.

Поранешната манекенка, која не сака премногу да се експонира во јавноста, со својот изглед ги воодушеви фановите на својот сопруг.

„Долго време сме заедно и многу сум среќен што запознав таква фантастична жена“, изјави во една пригода Сталоне.

Ќе ви се допадне