(Фото) Уништена од помислата за романса меѓу Купер и Гага, Ирина Шајк видно ослабена

By

Светскиот модел Ирина Шајк која никогаш немала проблеми со килажата, е снимена од папараците видно ослабена. Светските медиуми пишуваат дека нејзината состојба е резултат на проблемите со кои моделот се соочила во изминатиот период.

Притисокот на кој Шајк била изложена поради драмата со Бредли Купер и Лејди Гага влијел на нејзинот нов изглед и влошена состојба, пишуваат медиумите.Таа ги изненадила фановите со нејзините претенки нозе. Медиумите пишуваат дека сега модните компании ја ангажираат се помалку поради нејзиниот лош изглед.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime: Kamikaze Kaitou Jeanne anime episode 44 online free at https://gogoanime.be free anime

AniWatch Watch anime online, English anime online HD

WCOStream Watch english anime Online in HD for FREE

Watch Lupin III: The Columbus Files Episode Full

Folkd: https://www.folkd.com/user/animefreakws

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/kissanimemx.225795/#about