(Фото) Уништена од помислата за романса меѓу Купер и Гага, Ирина Шајк видно ослабена

Светскиот модел Ирина Шајк која никогаш немала проблеми со килажата, е снимена од папараците видно ослабена. Светските медиуми пишуваат дека нејзината состојба е резултат на проблемите со кои моделот се соочила во изминатиот период.

dobivaj vesti na viber

Притисокот на кој Шајк била изложена поради драмата со Бредли Купер и Лејди Гага влијел на нејзинот нов изглед и влошена состојба, пишуваат медиумите.Таа ги изненадила фановите со нејзините претенки нозе. Медиумите пишуваат дека сега модните компании ја ангажираат се помалку поради нејзиниот лош изглед.

 

Scroll to Top