(Галерија) Едноставни и опуштени: Бекамови на одмор во Грција

By

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед и Реал Мадрид, Дејвид Бекам, е на одмор во Грција со семејството.

Папараците успеале да ги фотографираат додека пливаат во морето, но и кога ја напуштиле плажата.

Бекам е во Грција со синовите Бруклин, Ромео и Круз и со ќерката Харпер.

Викторија Бекам во неделата објави фотографија на „Инстаграм“ од одморот, на која позираат Дејвид и момчињата.

„Моите момчиња се повторно заедно“, напиша дизајнерката покрај фотографијата.

 

 

Ќе ви се допадне