(Галерија) Елен Деџенерис го покажа својот ранч

By

Американската ТВ водителка и комичарка Елен Деџенерис ја издаде книгата „Дом“. Во неа таа објави фотографии од своите седум дома кои ги уредила самата со својата сопруга, актерката Порша ди Роси.

Малкумина знаат дека Елен во изминативе години купила и реновирала дури 15 различни куќи, а потоа дел од нив  продала за повисока цена од куповната. Овој пат, за читателите на списанието „Вог“, таа го покажа својот ранч лоциран во северниот дел на Лос Анџелес.

   

 

Ќе ви се допадне

TwistMoe: The Weathering Continent anime episode Full online free at https://twistmoe.net online anime

WCOStream Watch anime online in high quality with english Subbed & Dubbed

Watch Attakai, Fuyu Canada Episode Full

https://animeflix.nl animeflix site

Provenexpert: https://www.provenexpert.com/animefreak/

Cplusplus: https://www.cplusplus.com/user/animeflixnl/