(Галерија) Мик Џегер во врска со 44 години помлада балерина

By

Мик Џегер е во врска со 44 години помладата поранешна балерина Мелани Хемрик. Двајцата биле видени на одмор на плажите во Мајами. Тие се запознале во 2014 година, само неколку дена откако поранешната девојка на Мик беше најдена мртва во нејзиниот стан.

Засега двајцата се немаат огласено, а Мик досега на Инстаграм од Мајами има објавено фотографии на кои тој е сам.

 

Ќе ви се допадне

Aniwatch - Free Anime Streaming Online - Aniwatch Official. Aniwatch Anime is another website offering audience to watch anime for free and viewers so far are quite impressed with the user-friendly interface

BANANA FISH

AniWatch JUJUTSU KAISEN (Dub) Episode 24

anime to watch AniWatch The Misfit of Demon King Academy: History’s Strongest Demon King Reincarnates and Goes to School with His Descendants

english dubbed anime That Time I Got Reincarnated as a Slime

The Seven Deadly Sins: Dragon's Judgement