Иако се разведени, Бред Пит и Џенифер Анистон сакаат да прослават 20 години брак

By

Џенифер Анистон и Бред Пит сакаат да прослават мал јубилеј по повод 20 години откако стапија во брак, пишуваат светските медиуми. Двојката сака да направи мала забава по повод двете децении откако стапија во брак, иако се разведоа уште пред 15 години.

Во јавноста сè погласни се шпекулациите дека планираат да се смират и повторно да се венчаат. И Џоли и Бред засега не зборуваат премногу на оваа тема, а многумина шпекулираат дека  се заедно и дека се во тајна врска.

Некои блиски пријатели тврдат дека и двајцата добар дел од пандемијата го поминале заедно. За нивната тајна врска се зборува откако глумецот се разведе од Анџелина Џоли.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven sites like animeheaven: Gintama Episode 201

AniWatch aniwatch.me: Watch Hunter x Hunter Episode 35 (https://aniwatch.pro/m/VA5/ep-35)