Ирина Шајк е во депресија поради Бредли Купер и Лејди Гага

By

Блиски пријатели на Ирина Шајк велат дека светскиот модел е во голема депресија откако во јавноста се дозна за наводната афера на нејзиниот партнер Бредли Купер и неговата колешка Лејди Гага.

dobivaj vesti na viber

Купер и Гага ги играат улогите во филмот „Ѕвездата е родена“, а пријателите велат дека Шајк не останала имуна на хемијата која се појавила меѓу нив двајца и која ја забележале сите на настапот на доделувањето на Оскарите.

Пријателите велат дека тоа што Купер и Гага целосно се препуштиле на емоциите на песната, е нешто што ја извадило од такт Ирина Шајк. Таа на доделувањето на Оскарите беше присутна во публиката.

После тој момент сите зборуваа за наводна љубов која се јавила меѓу Гага и Бредли, но освен приказните за бременоста на пејачката, кои кружат низ Твитер, досега Купер и Шајк се немаат огласено по тој повод.

Ирина не можејќи да ги трпи трачевите, се обидува на секој можен начин да ги избегне своите настапи во јавност. Додека излегува од теретана папараците се обиделе да ја снимат, но таа била покриена со јакна.

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Irina Shayk leaving the gym this afternoon looking bright as ever in colorful gym outfit. The model styles a put together bun, shades and hoop earrings during her workouts.
Pictured: Irina Shayk
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 419243409, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Backgrid USA

 

Los Angeles, CA – *EXCLUSIVE* – Irina Shayk leaving the gym this afternoon looking bright as ever in colorful gym outfit. The model styles a put together bun, shades and hoop earrings during her workouts.
Pictured: Irina Shayk
*UK Clients – Pictures Containing Children
Please Pixelate Face Prior To Publication*, Image: 419243399, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Profimedia, Backgrid USA

Ќе ви се допадне