Кејт Хадсон летува во Нафплио, древното гратче на Пелопонез, кое го засакала поради мајка си

By
Холивудската актерка и ќерка на популарната Голди Хоун, Кејт Хадсон, вторпат оваа година престојува во Грција заедно со својот сопруг Дени Фуџикава. Таа е во Нафплио, древното гратче на Пелопонез, кое е вистинска летна дестинација.
Хадсон љубовта кон Грција вели дека ја ѝ ја всадила мајка ѝ, која меѓу првите во текот на 80-тите години го почнала тој тренд. Интересно е тоа што минатиот пат на ова исто место била со поранешниот сопруг Мет Белами и неговата сегашна жена Ела Еванс затоа што се во добри односи поради 8-годишниот син Бингама. Инаку, Хадсон со Дени ја има ќерката Рани.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kate Hudson (@katehudson)

Ќе ви се допадне

Saki Achiga-hen: Episode of Side-A - Kuro no Tanjoubi (https://animeflix.nl/m/won5) Episode Full

AniWatch: Xi Xing Ji: Suming Pian anime episode 20 online free at https://aniwatch.pro animes online

Animepahe: Yumeria anime episode 12 online free at https://animepahe.cc watch anime online

AnimeHeaven: Horizon in the Middle of Nowhere anime episode 13 online free at https://animeheaven.pro anime heaven au

Ignitiondeck: https://ignitiondeck.com/id/dashboard/?backer_profile=101550

Vingle: https://www.vingle.net/posts/3778945