Ќерката на Кетрин Зета Џонс е копија на мајка си

By

Модната недела во Њујорк го собра светскиот џетсет на едно место, а меѓу нив и актерката Кетрин Зета Џонс. Таа на Модната недела дојде со својата ќерка Карис, која е вистинска копија на Кетрин.

Карис неодамна ги направи првите чекори во филмската индустрија со што покажа дека крвта не е вода. Таа тргна по стапките на својот славен татко Мајкл Даглас и уште пославен дедо Кирк Даглас.

Ќе ви се допадне

4Anime: Pokemon: Pikachu's Winter Vacation (2000) anime episode 1 online free at https://4anime.biz persona 4 the animation factor of hope

Website https://animedao.nl: Watch Mizu no Kotoba (Dub) animedao Episode Full animedao twitter

https://animekisa.in watch anime dub

AnimeBee: Wagamama High Spec anime episode 12 online free at https://animebee.to gogoanime

Myvidster: https://www.myvidster.com/profile/gogoanimebe

Zotero: https://www.zotero.org/gogoanimelol/cv