Ким отвори со ќерка ѝ профил на „Тик-ток“, на кој веќе ги следат милион луѓе

By

Ким Кардашијан ѝ отвори профил на „Тик-ток“, на нејзината најстара ќерка Норт, на кој веќе ја заследија над милион обожаватели. Тоа е нивен заеднички профил и таму Ким веќе објави нивни видеа.

„Јас и мојата најдобра пријателка“, рече Ким.

Најпопуларното видео им е видено повеќе од 10.7 милиони пати, а во него Ким и Норт ја пејат песната на Кети Пери, Hot ‘n’ cold. Профилот е ативен повеќе од еден ден, а на него Ким има објавено 30 видеа.

Покрај Ким и Норт, заеднички профил отвори и најстарата сестра на американската ѕвезда Кортни со нејзината ќерка Пенелопе. И нив ги следат повеќе од милион луѓе.

„Норт и Пенелопе се кралици на ‘Тик-ток’“ им напишаа обожавателите.

На истата мрежа популарен е и свршеникот на Кортни, Ландон Баркер, кој често снима видеа со Кортни и Тревис.

 

 

Ќе ви се допадне

https://gogoanime1.be/. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Attack on Titan Season 3 (Dub) Episode 10

Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mugen Train Arc Episode 1

Redo of Healer

sites to watch anime Black Clover

One Piece