Кортни Кардашијан завршила во болница, а Тревис ја одложил турнејата за да биде со неа

Кортни Кардашијан завршила во болница, а нејзиниот партнер ја откажал турнејата за да биде со неа, пренесоа американските медиуми. People пишува дека состојбата со американската ѕвезда е стабилна и дека по кратко била пуштена дома. Тревис Баркер член на бендот Blink-182, ја откажа турнејата за да биде со неа и неговите деца, рече извор близок до нив. Рече дека со Кортни сè е во најдобар ред.

„Се чувствува подобро. Таа е среќна што и Тревис се врати дома“, рече изворот за People.

Scroll to Top