Лејди Гага за врската со Бредли Купер – „Сè беше добро смислен план“

By

Пејачката Лејди Гага во своето последно интервју за познат светски магазин откри дека не постои никаква љубовна врска меѓу неа и глумецот Бредли Купер. Таа вели дека сите нивни заеднички настапи биле однапред добро испланирани, со цел публиката да помисли дека навистина се заљубени.

„Направивме вистинска љубовна приказна со Купер. Сакавме да ги убедиме луѓето навистина да помислат дека сме заљубени. Сакавме работите да изгледаат така што и тие во театарот и оние кои го следеа доделувањето на ‘Оскарите’ покрај малите екрани да ја почувствуваат емоцијата меѓу нас двајца. Многу се подготвувавме за оваа сцена и мислам дека ја постигнавме целта“, изјавила Гага.

За врската меѓу Купер и Гага со месеци се зборуваше во јавноста. Актерот поради Гага се раздели од рускиот модел Ирина Шајк. Трачевите почнаа по доделувањето на „Оскарите“ и неколкуте нивни заеднички настапи. Особено по настапите со песната „Шелоу“ од филмот „Ѕвездата се роди“. Многумина помислија дека меѓу нив двајца има нешто многу повеќе од пријателство.

 

Ќе ви се допадне

KissAnime: Magical Girl Raising Project anime episode 12 online free at https://kissanime.mx kissanime down

Watch anime online for free at AnimeFreak anime freak one piece

ANIMEFLIX: Cosmos Pink Shock anime episode Full online free at https://animeflix.nl animeflix black butler

Website https://animeheaven.pro: Watch Fight League: Gear Gadget Generators animeheaven Episode 26 attack on titan anime heaven

Pbase: https://pbase.com/animefreakws/profile

Comicvine gamespot: https://comicvine.gamespot.com/profile/gogoanimebe/about-me/