Меган ќе го остави Хари по второто дете

By

Голем број блиски пријатели на поранешната кралска двојка се загрижени дека Меган Маркл би можела да го остави Хари по добивањето на второто дете.

Некои од нив велат дека двојката уште во 2018 година имала спротивни размислувања на темата за бројот на деца во семејството.

Работите отишле дотаму што за време на нивната посета во Австралија двојката спиела во различни соби, велат некои од нивните пријатели.

Во јавноста сè повеќе се шират шпекулациите за наводниот развод на Меган и Хари. Проблемите стануваат сè поголеми и за двајцата и тие тешко ги надминуваат.

Медиумите постојано пишуваат дека Хари не е подготвен повторно да стане татко.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX banana fish animeflix: Jujutsu Kaisen (TV) Recap (https://animeflix.nl/m/dePw) Episode Full

AnimeHeaven animeheaven dragon ball super: Kimetsu no Yaiba Movie: Mugen Ressha-hen Episode Preview 02