Мишел Фајфер е бомба и на 62 години

By

Мишел Фајфер ги воодушеви фановите на социјалните мрежи, кога објави фотогафија на која таа е во костим за капење. Многумина и коментираа дека е бомба и на 62 години.

Популарната глумица се сликаше во својот до во Лос Анџелес, а притоа на себе носеше само едноделен костим за капење и шешир на главата.

На неа немаше шминка. Многу и порачаа и приметија дека е видно расположена и насмеана, па затоа само и оставаа позитивни коментари.

 

Ќе ви се допадне

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

AnimeDao Jimihen!!: Jimiko wo Kaechau Jun Isei Kouyuu!!

watch subbed anime AnimeDao WONDER EGG PRIORITY

AnimeDao Black Clover (Dub) Episode 161

watch anime AnimeDao Boruto: Naruto Next Generations (Dub)

anime streaming How NOT to Summon a Demon Lord Ω