Мистериозна објава за нов албум на починатиот Тупак

By

На официјалниот сајт на прерано починатиот Тупак Шакур што го водат членовите на неговото семејство, се појави интересна објава.

Станува збор за мистериозна објава во која се најавува нешто наречено „1998″ и тоа треба да се појави на 24 ноември.

Обожавателите претпоставуваат дека се работи за новиот постхумен албум.

Неодамна беше завршен судскиот спор меѓу семејството на раперот и неговиот поранешен издавач Death Row Records, што значи дека е отворен патот за најмалку два албума со необјавени песни.

Ќе ви се допадне

Website https://twistmoe.net: Watch Moyashimon Returns twistmoe Episode 11 twist.moe

Gundam Build Divers Prologue (https://gogoanime.be/m/an8e) Episode Full

Website https://wcostream.cc: Watch Rozen Maiden: Zurückspulen wcostream Episode 13 dubbed anime

Website https://animetv.cc: Watch Sarazanmai animetv Episode 11 chiang anime tv

Ourstage: https://ourstage.com/epk/qbfrdtxkonau

Descubre beqbe: https://descubre.beqbe.com/p/animeflixnl