Моника Белучи заведува за „Paris Match“

By

Моника Белучи ги краси страниците на најновото издание на „Paris Match“.

55-годишната италијанска убавица заведува на фотографиите направени од реномираниот француски моден фотограф Жил Бенсимон.

Шармантната холивудска ѕвезда носи блескав накит од „Картие“.

 

Ќе ви се допадне

Watch Dog Days Episode 13

Website https://animeflix.nl: Watch Baby Felix (Dub) animeflix Episode 26 animeflix attack on titan

AnimeFLV: Nodame Cantabile (Dub) anime episode 23 online free at https://animeflv.uk online anime

KissAnime: Chihayafuru (Dub) anime episode 25 online free at https://kissanime.mx kissanime gogoanime

Tickaroo: https://www.tickaroo.com/user/60dc2bc92d640203806eacf6

Dogforums: https://www.dogforums.com/members/animefreakws.320823/#about