Моника Белучи заведува за „Paris Match“

By

Моника Белучи ги краси страниците на најновото издание на „Paris Match“.

55-годишната италијанска убавица заведува на фотографиите направени од реномираниот француски моден фотограф Жил Бенсимон.

Шармантната холивудска ѕвезда носи блескав накит од „Картие“.

 

Ќе ви се допадне