Оскаровката Ема Стоун ја откажа венчавката

By

Оскаровката Ема Стоун и нејзиниот свршеник Дејв Мекари  ја откажаa  венчавката која требаше да се одржи минатиот викенд во Лос Анџелес, пренесуваат странските медиуми.

Парот бил принуден наова откако американскиот претседател Доналд Трамп препорача собирањата да се ограничат на помалку од 10 луѓе.

Ема и Дејв венчавката ја најавија во декември минатата година, кога на Инстаграм, таа го покажа свршеничкиот прстен со дијаманти и бисери.

View this post on Instagram

💕

A post shared by @ davemccary on

 

Ќе ви се допадне