Памела Андерсон има нова љубов, глумицата се заљуби во телохранителот

By

Поранешната американска глумица Памела Андерсон се заљуби во својот телохранител, пишуваат светските таблоиди. По послената нејзина врска со продуцентот Џон Петерс, брак кој траеше само 12 дена, таа сега е во врска со Ден Хејхурст.

„Двајцата се заедно веќе подолго време. Памела е среќна со него. Беа заедно додека траеше пандемијата со коронавирусот. Тој и помага и го поправа нејзиниот дом во Ванкувер“, открива извор, близок до глумицата.

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime down: Hunter x Hunter (https://kissanimeonline.com/m/zmL) Episode 148

AniWatch anime stream: Watch Mushoku Tensei: Jobless Reincarnation Episode 7