Пет милиони лајкови, за три часа – Два месеци по пораѓањето Бијонсе ги стопи килограмите

Бијонсе брзо се врати во топ форма и со сликите со жешки панталончиња ги воодушеви сите.Американската пејачка Бијонсе направи вистински хаос, кога на Инстаграм објави свои нови фотки, а нејзините фанови беа воодушевени од тоа како пејачката изгледа по пораѓањето.

Бијонсе во јуни роди близнаци и очигледно многу брзо успеа да го симне вишокот килограми, а попатно ја промени и фризурата…

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Сепак, најголемо внимание привлече нејзината снимка во жешки панталончиња и ова видео за само три часа собра пет милиони лајкови.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on