Пет милиони лајкови, за три часа – Два месеци по пораѓањето Бијонсе ги стопи килограмите

By
Бијонсе брзо се врати во топ форма и со сликите со жешки панталончиња ги воодушеви сите.Американската пејачка Бијонсе направи вистински хаос, кога на Инстаграм објави свои нови фотки, а нејзините фанови беа воодушевени од тоа како пејачката изгледа по пораѓањето.

Бијонсе во јуни роди близнаци и очигледно многу брзо успеа да го симне вишокот килограми, а попатно ја промени и фризурата…

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Сепак, најголемо внимание привлече нејзината снимка во жешки панталончиња и ова видео за само три часа собра пет милиони лајкови.

A post shared by Beyoncé (@beyonce) on

Ќе ви се допадне

My Little Pony: Friendship Is Magic Season 5 (Dub) (https://animeheaven.pro/m/vpak) Episode 26

WCOStream: Marvel Avengers Confidential: Black Widow & Punisher (Dub) anime episode Full online free at https://wcostream.cc watch anime dub

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

Watch Maryuu Senki Episode 3

Hdvietnam: http://www.hdvietnam.com/members/animefreakws.2039623/

Plimbi: https://www.plimbi.com/author/41425/animefreakws