Поради вереникот, Џенифер Лопез сред секс скандал

By

Латино пејачката Џенифер Лопез е во центарот на внимание поради нов скандал. Овој пат за пејачката кружат гласини дека нејзиниот вереник Алекс Родригез ја изневерувал со моделот Зое Грегори.

Зое тврдела дека Алекс и испраќал секси пораки.

„Џенифер е неверојатна и таа не го заслужува тоа. Додека се подготвуваше да ја побара за жена, од мене бараше да му праќам мои снимки од секс. Бараше да се сретнеме и ме молеше да организирам и други девојки за дружење“, изјавила Зое за „Дејли Мејл“.

Откако Родригез се вери со Џенифер Лопез во јавноста прво се раширија гласини кои ги пушти поранешниот колега на бејзбол играчот, Хозе Кансеко. Кансеко го обвини Родригез дека тој ја изневерувал пејачката со неговата поранешна сопруга Џесика Кансеко.

 

 

Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

AnimeFreak Redo of Healer

Boruto: Naruto Next Generations (Dub) Episode 155

animefreak Pokémon Journeys: The Series

AnimeFreak High School DxD Episode 11

Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train Episode Full