Принцот Вилијам колабрирал на гробот на принцезата Дајана

By

Принцот Вилијам колабрирал за време на неодамнешната посета на гробот на мајка му, принцезата Дајана, пренесуваат британските медиуми. Вилијам добил напад на паника, додека Кејт се обидела да му помогне. Набрзо потоа завршил во болница.

Тој имал проблем со дишењето, а кога Кејт забележала дека не му е добро, се обидела да го прегрне. Тоа дополнително предизвикало емоции кај него и во тој момент Вилијам паднал.

 

„Вилијам е неутешен поради фактот дека неговите деца никогаш нема да ја запознаат неговата мајка“, објаснил изворот и открил дека Кејт откако го видела сопругот како колабирал, веднаш го побарала обезбедувањето за помош.
„Единствено Кејт успеала да го наговори Вилијам да посети приватна лекарска ординација“, вели изворот.

 

Ќе ви се допадне

Watch The Seven Deadly Sins Episode 18 at website https://animeplanet.cc animeplanet

The Misfit of Demon King Academy Episode 13 at website https://kissanimeonline.com. See more promare kissanime