Рита Ора на Крв, луксузен одмор во хотел со ноќевање од 17.000 фунти

By

Британската пејачка Рита Ора, по потекло од Косово, во моментот се наоѓа на луксузно летување во Грција, каде [to дошла откако извесно време поминала на Ибица со своето момче и нејзините познати пријатели, пишува „Дејли мејл“.

По Ибица, Рита продолжила на грчкиот остров Крф и ја изнајмила луксузната вила „Ултима“ во која една вечер чини дури 17.000 фунти, пишуваат странски медиуми.

Пејачката е таму со своето момче, режисерот Ромејн Гаврас, и со своето семејство.

 

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.

Watch Eiken (Dub) Episode 2

Baby and Me Episode 28

AnimeFreak: Amnesia anime episode 12 online free at https://animefreak.ws animefreak avatar

Woddal: https://www.woddal.com/gogoanimelol

Tapas: https://tapas.io/gogoanimebe