Робин Тики се сврши со 17 години помлада девојка

By

Поп-пејачот Робин Тики (41) се сврши со моделот Ејприл Лав Гери, која е 17 години помлада од него. Тој ја побарал Ејприл за жена на божикната вечера, па на социјалните мрежи се пофали дека таа прифатила да се омажи за него.  Двојката е заедно од 2015 година. Во февруари ја добија ќерката Миа, а сега го чекаат и второто дете.

Тики претходно беше 10 години во брак со Паула Патон, со која го има синот Џулијан.

Пејачот е најпознат по песната Blurred Lines која ја пее заедно со Фарел Вилијамс.

 

Ќе ви се допадне

Manga Nihon Keizai Nyuumon (https://animeflv.uk/m/QMPv) Episode 1

Website https://kissanime.mx: Watch Angel Heart kissanime Episode 50 one piece stampede kissanime

Toradora! (Dub) Episode 25

AnimeDao - Watch English Subbed Anime Online | AnimeDao Official

Docs google: https://docs.google.com/forms/d/1iN3YIkOprZOHSneBDrRO88unD2aEy3WBOsWemuaJ5GI/edit?usp=sharing

Ttlink: http://ttlink.com/animefreakws