Саманта од „Сексот и градот“ го покажа момчето

By

Светската ѕвезда Ким Катрал, најпозната по улогата на Саманта во серијата „Сексот и градот“, го покажа момчето, Расел Томас. Иако Ким и Расел се одамна заедно, таа никогаш не објавува слики со него, ни па се појавуваат заедно во јавноста. Ким неодамна наполни 61 година, а на заедничката фотографија напиша дека е среќна што роденденот го прославила со мажот што го сака.

Ќе ви се допадне