Се омажи пејачката Лили Ален

By

Британската пејачка Лили Ален (35) по една година врска се омажи за актерот Давид Харбор (45), пишува „Дејли мејл“. Тие се венчаа во капелата во Лас Вегас, а ги венчаше имитатор на Елвис Присли.

Сегашниот сопруг ѝ помагаше на Лили уште не почетокот на врската да се ослободи од пороците, па таа веќе една година не користи дрога и алкохол. Вели, тој е заслужен што живее нормален живот. Инаку, пејачката претходно зборуваше и дека седум години се борела со биполарно нарушување.

Ќе ви се допадне