Се разведува раперката Карди Би

By

Популарната раперка Карди Би поднесе барање за развод од сопругот Офсет по три години брак. Причината за разводот е тоа што пејачката дознала дека сопругот ја изневерува. Карди ја почнала судската постапка и нивното прво рочиште е закажано за 4 ноември, пишуваат американските медиуми.

„Секако дека не е во ред мажот да ја изневерува жената, но сакам да му дадам втора шанса. Ќе се обидам да ги подобрам односите ако е тоа можно“, изјави Карди пред две години кога јавноста дозна за првото неверство на Офсет.

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven: Waiting in the Summer (Dub) anime episode 12 online free at https://animeheaven.pro one piece anime heaven

ANIMEFLIX Watch anime online, English anime online HD

Website https://gogoanime.be: Watch Black Cat (Dub) gogoanime Episode 24 gogoanime kissanime

Website https://animedao.nl: Watch One Pound Gospel animedao Episode Full assassination classroom animedao

Zoimas: https://www.zoimas.com/profile/animeflixnl/about

Wishlistr: https://www.wishlistr.com/profile/animefreakws