Шакира во секси шорц мами воздишки

By

Светската поп-пејачка Шакира на социјалните мрежи сподели провокативна фотографија. Латинопејачката на себе носи дуксер и шорцови со натпис од својот последен хит Hips Don’т Lie.

dobivaj vesti na viber

„Ништо овде не е лажно“, објасни Шакира на споделената фотографија.

Набргу пејачката доби пофални коментари од нејзините фанови и обожаватели.

Ќе ви се допадне